Zapojte se do narozeninové soutěže UPointu!

Každý rok v dubnu si připomínáme výročí otevření UPointu. Letos slavíme krásné 7. narozeniny, ale pozor – dárky dostanete tentokrát vy! Stačí se zapojit do lovu plakátů po univerzitních budovách. Jak na to a jaké ceny jsou ve hře?

Na informačních nástěnkách napříč fakultními budovami jsou nově vyvěšené naše plakáty. Kromě informací o obchodu na každém z nich najdete i jedinečný kód, vytištěný razítkem – nachází se vždy v pravé horní části plakátu, pod QR kódem.

1. Najdete-li plakát, vyfoťte si s ním selfíčko.
  2. Poznačte si orazítkovaný kód.
  3. Selfie pošlete soukromou zprávou na náš Instagram (@upoint.upol ) nebo náš Facebook. Do zprávy nezapomeňte připsat kód vyfoceného plakátu!
  4. Každý jednotlivý plakát, s nímž se takto vyfotíte, může být vaší šancí na výhru. Budete-li první osobou, která nám daný unikátní kód pošle, budete zařazeni do „osudí“, z nějž 2. května náhodně vybereme 7 výherců dárkových voucherů v hodnotě 700 korun.

„Losovat“ budeme ze zaslaných kódů – i jako jedna osoba se tedy můžete dostat do osudí vícekrát a zvýšit tak svou šanci na výhru. Stačí být nejrychlejším „lovcem“ co největšího množství kódovaných plakátů.

Tak tedy – lovu zdar!