Prvácké balíčky pro vydařený začátek akademického roku

Září je tady a my se těšíme na prváky a na to, až se UPoint opět zaplní studenty. S příchodem nového akademického roku jsme už tradičně připravili zvýhodněný balíček pro nováčky, se kterým úspěšně odstartujete zimní semestr. Mysleli jsme na základní nezbytnosti, bez nichž se na přednáškách neobejdete.

V prváckém balíčku najdete:

• Jednu z našich novinek: stylový historický blok ve formátu A5 vytvořený ve spolupráci s Vydavatelstvím UP při příležitosti 450. výročí UP.
  • Fix UP a dřevěnou tužku UP.
  • Praktickou gumičku kolem bloku se čtyřmi úchyty, které udrží fixy, tužky nebo propisky pěkně na svém místě.
  • Černou bavlněnou tašku s motivem Protecting Knowledge, do které krásně všechno schováte.
  • Placku s Františkem Palackým coby sUPermanem pro štěstí a sUPer výsledky ve zkouškovém.

Celý balíček je k dostání v naší kamenné prodejně za zvýhodněnou cenu 195 Kč. Tak rychle k nám do UPointu, ať jste do začátku semestru vybaveni.

Nabídka platí do vyprodání zásob.

Díky zvýhodněné ceně balíčku už na něj nelze uplatnit studentská sleva 10%.