Seznamte se s podzimní nabídkou v UPointu

Podzim už je v plném proudu a doporučujeme se vybavit do chladnějších dní jak jinak než v barvách našeho univerzitního merche.

Novinkou v naší nabídce je praktická dvoustěnná termoska v bambusové nebo černé variantě. Perfektně těsní, a tak ji můžete s klidem hodit do batohu mezi skripta. Součástí je i praktické sítko, což ocení hlavně milovníci sypaných čajů. A pokud patříte k těm, kteří už od podzimu preventivně popíjí čaj s medem, tak zbystřete! Možná byste to nečekali, ale u nás v UPointu koupíte i luxusní lesní med z oblasti Nízkého Jeseníku, a to třeba s maliníkem, nebo ochucený zázvorem či rakytníkem. Z termosky si čaj přelijte třeba do plecháčku Kosíř a připomeňte si tak dominantu „hanácké placky“. Už jen ta představa výšlapu na Kosíř vás zahřeje!

Někdy ale ani horký nápoj na zahřátí nestačí a je potřeba zahájit sezónu vrstvení. Od toho tady máme naši zbrusu novou univerzitní mikinu ZIPPER s UP znakem na srdci i na zádech! Doplňte ji šáloučepicí v univerzitních barvách a předpověď nízkých teplot vás nemůže rozhodit.

Celou sezónní nabídku najdete zde a nebo se k nám přijďte ohřát a podívat se na jednotlivé produkty naživo.