Přihlaste se na designové workshopy

S UPointem jsme se zapojili  do prvního ročníku Olomouc Design Days! Popusťte uzdu své kreativitě a přihlaste se na jeden z našich listopadových designových workshopů. Pod vedením umělců z lokální designové scény si za dvě hodiny vyrobíte zdobený porcelánový hrneček, upcyclingové psaníčko nebo originální pohlednici či poznámkový bloček.  

V úterý 21. 11. se potkáme s Vendulou z Atropa.atelier, která vám představí různé možnosti dekorování porcelánu. Za příspěvek 200 Kč na materiál rozhodně neodejdete s prázdnou a odnesete si originálně nazdobený porcelánový hrnek. O den později, ve středu 22. 11, si s výtvarnicí Kateřinou Janků, přezdívanou Katzie, vytvoříme autorskou pohlednici nebo originální poznámkový bloček. Katzie nám ukáže, jakým způsobem je možné upcyclovat UPoint předměty a ozdobit je třeba barvami, autorskými nálepkami nebo vystřihovaným papírem. Ve čtvrtek 23. 11. se na vás v UPointu bude těšit Kattypop, která se zaměřuje na výrobu upcycling ledvinek a peněženek z reklamních bannerů. Seznámí vás se základy ručního šití a díky ní zjistíte, že ušít si upcyclingové psaníčko nemusí být pod dohledem Kattypop raketová věda. 

V každém případě se díky naší provizorní dílničce na chvilku zastavíte, přijdete na jiné myšlenky a odejdete s originálním vlastnoručně vyrobeným dárkem pro sebe nebo pro někoho blízkého třeba pod vánoční stromeček. 

upcyclingová ledvinka
recy ledvinka
janků blok
porcelánový hrnek


©  UPoint – Informační centrum a obchod UP | 2015 — 2020 | admin