UPoint má dovolenou.
Od 1.7. do 14.7. bude zavřená prodejna i e-shop. Objednávky e-shopu vytvořené v tomto období vyřídíme v týdnu od 15. 7. 2024.

Pogratulujte originálním přáním z UPointu!

S radostí rozšiřujeme naši kolekci promoční a obecně gratulačních přání. Po loňském “Stvoření absolventa” a “sUPer studentovi” představujeme další přání, která vznikla spoluprací s Katedrou výtvarné výchovy Pedagogické fakulty UP a tentokrát také s Botanickou zahradou Přírodovědecké fakulty UP

Frekventantky Ateliéru grafického designu Tomáše Chorého, Monika Re a Barbora Valoušková, se zhostily úkolu vytvořit přání, které uvnitř skrývá aršík ručního papíru, jehož součástí je ruční papír se semínky dnes již vzácných polních květin. Právě na jejich kultivaci se totiž mimo jiné specializuje Botanická zahrada UP a vy tak můžete přispět k návratu polního kvítí jako jsou len, máky nebo chrpa na naše louky, či jen na svoje zahrádky.  Přání od Moniky Re v sobě ještě skrývá možnost použití jako záložku do knihy, pokud odtrhnete perforovanou část přání. 

Každé přání obsahuje kromě zmiňovaného aršíku ručního papíru se semínky také návod na použití. V ceně přání (65,-) je také obálka. 

 ©  UPoint – Informační centrum a obchod UP | 2015 — 2020 | admin