Výstava Amelie Slavíková | Kolik chceš, tolik máš očí otevřených

Amelie Slavíková (*2001), původem z Prahy, je studentkou prvního ročníku uměnovědných studií na Univerzitě Palackého v Olomouci. K tvorbě byla vedena rodiči již odmalička, aktivně však maluje šest let. Nejraději zabředává do hlubin své hlavy, která ukrývá bujnou fantazii i silné strachy. Skrze svou tvorbu se snaží ukázat, co na světě vidí, miluje i nenávidí. Obrazy reflektují její pohled na společnost, město a lásku. Nejraději pracuje kombinovanou technikou, kdy používá od vodových nebo olejových barev přes fix až po uhel či křídu. Do svých děl také vpisuje autorské texty.

Termín konání výstavy: 8. 3. – 1. 4. 2022
Vernisáž: 8. 3. 2022 | 17:00

Tři obrazy jsou prodejní a celý výtěžek z jejich prodeje se autorka rozhodla věnovat na podporu Ukrajiny. Obraz(y) lze rezervovat na pokladně UPointu nebo kontaktujte Studium Artium. K odebrání budou připraveny po skončení výstavy 1. dubna.