UPoint – tvé místo na univerzitě!

Hledáte místo, kde se můžete potkat s kamarády, najít inspiraci nebo si jednoduše odpočinout mezi výukou? UPoint není jen informační centrum a obchod s univerzitním merchem, ale také komunitní prostor pro studenty Univerzity Palackého, plné možností a příležitostí!

Pokud toužíte po klidném prostředí, kde uspořádat své besedy, schůzky nebo rozhovory, UPoint je ideální místo právě pro vás. Díky naší Wi-Fi můžete být online dle svých potřeb a k tomu všemu si dopřát šálek kvalitní kávy. S ohledem na to, abyste mohli strávit čas u nás co nejpříjemněji, je možné rezervovat si prostor dopředu zasláním emailu na upoint@upol.cz a plánovat svůj pobyt bez starostí. 

A co víc, v našem prostoru se pravidelně konají zajímavé akce!

Výstavy, vernisáže přinášející nevšední inspirativní zážitky. Na spolupráci se podílí také svobodná platforma pro výtvarnou interakci STUART. Neváhejte, přijďte se podívat na nejnovější umělecká díla a podpořit naše talentované studenty.

Nesmíme zapomenout na nový cyklus autorských besed – POINTA. Dalším hostem bude socioložka médií Renáta Sedláková, která se zabývá zkoumáním televizního zpravodajství týkajícího se romské menšiny. Připojte se k nám 11. dubna a nahlédněte na svět literatury s autory tváří v tvář. 

Sledujte nás na sociálních sítích a buďte v obraze o všem, co se děje!

Facebook

Instagram

workshop s Kattypop v rámci Design Days Olomouc 2023
vernisáž výstavy
workshop v rámci Design Days Olomouc 2023
výstava v prostorech UPointu


©  UPoint – Informační centrum a obchod UP | 2015 — 2020 | admin