Sportovní kolekce sUPport podpoří vaše sportovní nadšení

Ve zdravém těle zdravý duch, říkával už římský básník Juvenal. A protože na UP víme, že pohyb je konstantou pokroku a že kdo chce uspět, musí poctivě trénovat, vytvořili jsme vlastní sportovní kolekci sUPort, která má být všem v jejich snažení oporou. Pohyb kupředu totiž podporujeme vždy – ve vzdělání, ve vědě, v kultuře i ve sportu.

Na Univerzitě Palackého se vždy snažíme objevovat nové cesty, originální možnosti a řešení. Dlouho jsme tak přemítali, jaký směr zvolit pro sportovní kolekci. Budeme upřímní – přípravy trvaly skoro 3 roky, během nichž jsme z různých úhlů zkoumali, jak kolekci pojmout. Z průzkumů vyplynul jistý pat: zhruba stejná část respondentů si přála „co nejlevnější tričko“, „lokální produkt, za který jsou ochotni si připlatit“ i „spolehlivou nadnárodní značku“. Diskuze a rozmýšlení byly těžké, obzvláště pro nás, kteří si na zakázkách u lokálních producentů vyloženě zakládáme. Nakonec jsme se však rozhodli jít cestou „spolehlivé značky s velkým jménem“ a spojit síly s nadnárodním gigantem Adidas – v kolekci sportovního oblečení sUPport totiž chceme nabídnout co nejširší portfolio produktů, a maximálně tak podpořit vaše sportovní nadšení.

Kolekce sUPport zahrnuje trička, kalhoty, legíny, bundy a kraťasy v dámské i pánské variantě a nabízí perfektní střihy a materiály. Abyste nekupovali zajíce v pytli, nechali jsme celou kolekci projít zátěžovými testy, o které se postarali vrcholoví i amatérští sportovci z řad našich studentů a absolventů.

A jejich hodnocení mluví za vše:

„Tričko má super funkční matroš, který nepřizná, že se potíš. V bundě si připadám strašně důležitě, neprofoukne, dobře vypadá a má skvěle padnoucí kapuci.“

Adéla (vzpírání)

„Oblečení je bomba, ale kalhoty mě ohromily asi nejvíce. Doporučil bych je všem sportovcům.“

Jan (fitness a atletika)

„Za mě je nejlepší šustka. Vyzkoušela jsem ale i legíny a na lezení jsou parádní!“

Vanda (sportovní lezení)

„Oblečení je velice pohodlné. Střih a funkčnost mne nadchly. Nejlepším kouskem je podle mě rozhodně šusťáková bunda, která se hodí jak na sport, tak na běžné nošení.“

Silke (sportovní aerobik)

„Moc se mi líbí bunda se svou multifunkčností. Je ideální na sport i na procházky či venčení psa.“

Kateřina (fitness a jogging)

„Legíny se krásně přizpůsobí postavě. Nikde nestahují a střih je velmi dobrý. Líbí se mi, že vytváří ‚druhou kůži‘. Na těle je téměř necítíte, a můžete se tak plně soustředit na sport. Celá řada sUPport vypadá velmi dobře. Je fajn, že UPoint se rozhodl nabízet i oblečení pro sportovce.”

Lucie (sportovní lezení)

A který kousek ze sportovní kolekce sUPport podpoří vaše sportovní úsilí?