Prodej jubilejního diáře Každodenníčku zahájen!

Se začátkem akademického roku nejeden student přemýšlí nad lepší organizací času. Existuje mnoho možností, jak si systematicky rozplánovat povinnosti, úkoly a volný čas. Ale dáváte-li přednost tradiční „papírové“ variantě, máme pro vás staronový tip! UPointí tradiční diář už většina studentů zná. Letos jsme se však nechali pohltit oslavami 450. výročí Univerzity Palackého a vymysleli jsme novou jubilejní edici: Každodenníček.

Diář mapuje všechna důležitá data a zároveň je inspirovaný osobním deníkem Františka Palackého. Provede vás napříč celým akademickým rokem a nechá vás nahlédnout do hloubi duše mladého Palackého. Každý týden v diáři postupně odhaluje myšlenky, moudra, nápady a zvyky za sedm let života našeho univerzitního patrona. Součástí Každodenníčku je zavírací gumička, záložka i praktické nálepky, se kterými své organizační schopnosti povýšíte na maximum.

Po vzoru Palackého se můžete pustit i do rozsáhlejších textů. Dobrým základem pro poznámky budou v tomto případě historické bloky připomínající 450. výročí Univerzity Palackého. Na výběr je z pěti motivů obálek z výroby Vydavatelství UP odkazující na dějiny UP: nejstarší českou mapu Měsíce, hvězdný glóbus, znázornění lomu světla, slavnostní vjezd kardinála Troyera do Olomouce nebo rektorské žezlo z poloviny dvacáteho století.