Představujeme nová fakultní trička a klíčenky

Barvy. Všude samé barvy. A rovnou ty fakultní! Představujeme 2 x 8 fakultních novinek – trička a barevné keyholdery (klíčenky).

Od teď už nemusíte dávat na odiv příslušnost k fakultě “pouze” barvou připínacího odznáčku či při psaní do kroužkového bloku. Rovnou na sebe oblečte fakultní tričko v unisexovém střihu ze 100% bavlněné látky. Jednotlivá trička se od sebe liší barvou univerzitního znaku dle barvy fakulty a samozřejmě uvedenou fakultní zkratkou. Shodují se v zadní části, kde za krkem najdete u všech variant graficky zpracovaný anglický nápis Proud member of Palacký University Olomouc.

Cena? Při nákupu na prodejně s prokázáním se studentskou | zaměstnaneckou | absolventskou kartičkou vyjde tričko na 288 Kč. Objednávat jej můžete i přes e-shop – využijte níže uvedený fakultní rozcestník s odkazy.

Filozofická fakulta | Fakulta tělesné kultury | Fakulta zdravotnických věd | Lékařská fakulta
Pedagogická fakulta | Právnická fakulta | Přírodovědecká fakulta | Cyrilometodějská teologická fakulta

Barevnou paletu rozšiřujeme i u univerzitního keyholderu (či chcete-li šňůrky, klíčenky) – oblíbeného pomocníka pro nošení klíčů, identifikační karty či jmenovky. Kromě obecné celouniverzitní modré varianty jej nově pořídíte i ve fakultních mutacích. Za příplatek nabízíme možnost přikoupit plastovou visačku z měkkého plastu, popřípadě ve variantě z tvrdého a pevného plastu, kterou doporučujeme pro každodenní nošení např. identifikační karty.

Děkujeme všem osmi fakultním zaměstnankyním a zaměstnancům z oddělení vnějších vztahů, kteří se nám v našich novinkách ochotně vyfotili!