Kalendáře na rok 2023 ukazují univerzitní město v proměnách dějin

V příštím roce oslaví Univerzita Palackého půlkulatých 450 let od svého vzniku. Při této vzácné příležitosti vydáváme speciální kalendáře s fotografickými kolážemi, které ilustrují novodobé dějinné proměny UP a zároveň proměny jejího univerzitního města. V příštím „jubilejním“ roce tak bude moct pohled na vaše týdenní plány zároveň zdobit pohled do slavné historie Olomouce. Přijďte si k nám na prodejnu tu krásu prolistovat!

Autorem fotografií současné Olomouce a jejich grafického zpracování je Mgr. Vojtěch Duda, absolvent a zaměstnanec UP.

Cena? Stolní i nástěnný kalendář pořídíte za výprodejovou cenu 120 Kč, na kterou už se nevztahuje sleva 10% pro studenty, zaměstnance či absolventy.

Kalendář stolní 2023 | Kalendář nástěnný 2023

Nákup kalendářů pro vnitřní potřeby pracovišť UP (pro zaměstnance či jako dárkový předmět) učiňte objednáním v režimu vnitroobchod. Bližší informace jak objednávat se dozvíte zde.