Jaro se blíží

Pohled do kalendáře nám naznačuje, že je jarní období opět za dveřmi. Věříme, že už je na čase dát sbohem teplým péřovým bundám a kulichům.  Ovšem na nevyzpytatelné aprílové počasí jsme v UPointu vybaveni, vybav se i ty! Kdo je připraven, není překvapen! Když konečně vysvitne sluníčko, je ten správný čas na kšiltovku, tričko, nebo dokonce šaty? Kdyby náhodou foukalo, nenecháme tě v tom, outfit doplň univerzitní mikinou a máš vystaráno.

A co když ti prozradíme, že můžeš mít jedinečný módní kousek jen pro sebe?! Slyšeli jste už o ledvinkách od Kattypop, které jsou vyrobeny z bannerů použitých na akcích UP?

Pokud hledáte stylovou a zároveň udržitelnou tašku s dostatkem prostoru pro váš notebook, učebnice a další studijní materiály, nemusíte chodit daleko. Naše plátěnka s logem UP je praktická, a navíc skvělým doplňkem pro každodenní život.

Nezapomeň dodržovat pitný režim! S láhví UP to bude o dost jednodušší.

S jarem přichází nová dobrodružství, nové začátky a příležitosti ke slavení. Jak jinak oslavit tyto okamžiky s přáteli než nápoji, které potěší vaše chuťové buňky. Ať už jste zastánci romantických večerů u vína, nebo milovníky piva, nebojte, v UPointu najdete obojí!

kšiltovka s logem UP
láhev na vodu
upcyclingová ledvinka
recy ledvinka
šaty
mikina Hoodie a tričko Basic
pivo Athena


©  UPoint – Informační centrum a obchod UP | 2015 — 2020 | admin