Vybavte se na semestr bloky a psacími potřebami UP!

Některým semestr už odstartoval, jiné to teprve čeká. Ať už budete studovat prezenčně, nebo v rámci současných omezení online, určitě se vám budou hodit různé sešity, bločky, bloky, propisky, tužky. V UPointu můžete vybírat ze širokého sortimentu papírenského zboží. Kroužkové bloky formátu A5 ve fakultních barvách, velký modrý kroužkový blok, černé zápisníky Basic s tvrdými deskami a gumičkou i záložkou, luxusní zápisník Style z olomoucké dílny, trhací bloky či sešity v retro stylu. Psát do nich můžete „obyčejnou“ stříbrnou UP propiskou, nebo třeba luxusním perem s českým granátem. Výběr je zcela na vás!

Nezapomeňte při nákupu v kamenné prodejně ukázat svého ISICa, nebo studentskou kartu UP – získáte slevu 10 %! Doporučujeme přihodit i jeden z našich diářů či kalendářů, ať v průběhu semestru netratíte přehled o čase a nezapomenete včas plnit úkoly.