Připravte se na festivaly: Nezbytná výbava každého návštěvníka!

Festivalová sezóna je tady a s ní přichází různá dobrodružství, hudba a nezapomenutelné zážitky!

Kalendář se pomalu zaplňuje událostmi, parky i louky jsou plné lidí to znamená jediné – jasné znamení, že je čas vyrazit na Olomoucký majáles nebo jakýkoliv jiný festival!

Nezapomeňte si s sebou přibalit tu správnou výbavu, kterou najdete u nás v sortimentu.

Nedílnou součástí festivalového života jsou kelímky. Naše odolné Nicknacky máme rovnou ve třech různých barevných variantách a jsou připraveny na váš oblíbený koktejl nebo limonádu. Navíc jsou na našich akcích vratné. Když se setmí a teplota pomalu klesá, určitě oceníte horký nápoj ve stylových hot cUPech, díky kterým si můžete udržet teplo i v chladnějších večerech.

Potřebujete tu správnou dávku festivalového rebelství? Něco bychom pro vás měli! Co takhle svůj outfit oživit dočasnými univerzitními tetovačkami? Pro klidnější chvíle plné odpočinku nezapomeňte do své plátěnky přihodit i piknikovou deku nebo knížku zakoupenou v našem knihkupectví. A své hrdlo můžete vždy svlažit univerzitním pivním speciálem Athena, nebo libovolným nápojem z naší termosky, která dokonale udrží nejen teplo, ale i chlad.

Kupte a přečtěte si knihu u nás nebo v parku!
So many books….
Naše termoska udrží nejen horko ale i led
Naše tetování je zábava bez závazků!