Podpořte ukrajinské studenty a zaměstnance na naší univerzitě (akt. 30. 8. 2022)

Z UPointu si nově můžete odnést originální tričko s tradičním ukrajinskou „vyšyvankou“. Nelze si jej ale jen tak koupit! Získají ho pouze zájemci, kteří bezhotovostně vloží finanční dar alespoň 300 korun na speciální účet univerzitního Fondu pomoci Ukrajině. Prostředky poslouží univerzitě k průběžné podpoře ukrajinských studentů a zaměstnanců zasažené válečným konfliktem na Ukrajině.

Více informací o vzniku triček a jak jej můžete získat se dočtete v článku na Žurnálu UP
O Fondu pomoci Ukrajině (včetně návodu, jak přispět) si přečtete zde

Aktualizace 30. 8. 2022

Pořád můžete podpořit ukrajinské studenty a zaměstnance UP a získat za to tričko! Svůj příspěvek v minimální hodnotě 300 Kč můžete zaslat z pohodlí domova dle návodu zde, nebo můžete k platbě využít svůj mobilní telefon a QR kód umístěný přímo na naší prodejně. K získání trička pak už stačí jen předložit personálu UPointu potvrzení o provedené transakci (vytištěné či v mobilní aplikaci bankovnictví).

K dnešnímu dni máme k dispozici trička v dámských velikostech S, M, L a XL a v pánských velikostech S, M, L a 2XL. Stav zásob konkrétní velikosti vám rádi sdělíme i po telefonu či e-mailu. Neváhejte nás kontaktovat!