UPoint má dovolenou.
Od 1.7. do 14.7. bude zavřená prodejna i e-shop. Objednávky e-shopu vytvořené v tomto období vyřídíme v týdnu od 15. 7. 2024.

Nabízíme nový komiksový merch ke 450. výročí UP

Při příležitosti letošních oslav 450. výročí Univerzity Palackého se dá v UPointu nově pořídit zcela nový komiksový merch s novodobým patronem UP Františkem Palackým v roli superhrdiny. Do kina, na koncerty či festivaly nebo různé toulky si můžete vzít limitovanou edici černých plátěných tašek s mladým Palackým jakožto sUPermanem a nápisem “So many books, so little time”. Ty doprovází připínací placky “Turn the music UP” o průměru 3,7 cm, kde je otec národa vyobrazen jako DJ, a také šťavnatá a zdravá müsli tyčinka “Müsli jako Palacký”, která se může chlubit označením HANÁ regionální produkt. Výtvarné ztvárnění nové kolekce vytvořil umělec Ticho 762. Tašky, placky a müsli tyčinky budou během roku k dispozici k zakoupení také na kulturních akcích univerzity a města.

So many books….
MÜSLI JAKO PALACKÝ!