Všechno se v dobré obrátí

Adam Suchý

To nejlepší z devadesátek.

Do silvestrovské půlnoci roku 1992 zbývá jen několik dnů. Mladý sebestředný novinář Daniel vyráží s jedním z prvních československých zájezdů na ostrov Tenerife, aby zde pro magazín Exotica napsal nenápadně pochvalnou reportáž o místních plážích, hotelech a turistických radovánkách. Daniel zde ale nachází mnohem víc než materiál ke svému článku a postupná změna pohledu na okolní svět i na sebe sama nakonec vede k překvapivé výhybce v jeho dosavadním životním směřování.

Kategorie: ,

Autor

Adam Suchý vede ordinaci klinické psychologie v Prostějově. Na Univerzitě Palackého absolvoval nejprve žurnalistiku a později také psychologii. V roce 2006 získal atestaci z klinické psychologie, o dva roky později dokončil pětiletý psychoterapeutický výcvik a získal diplom Gestalt psychoterapeuta.. Působí jako trenér a supervizor v Institutu Dialog. Když může, tak čte a píše.