Blok RECY

45,00 

Upcyklované kroužkové bloky vyrobené ze zbytků papírů a fotek ze starých kalendářů.

Formát:     A5, 40 – 50 bílých listů, 6 barevných, 4 fotky.

Upcyklovaný blok RECY je vyrobený v souladu s cíli Udržitelné univerzity ve Vydavatelství UP z odřezků, zbylých papírů a papírů nevhodných pro tisk, které by se jinak vyhodily. Uvnitř jsou tak svázány různé materiály.

V jednotlivých várkách jsou dodávány odlišné barvy desek sešitů a každý RECY blok je navíc jedinečný vložením listů ze starých kalendářů s fotografiemi olomouckých památek. Každý kus je natolik unikátní, že výběr ponecháváme na osobním rozhodnutí každého zákazníka přímo na prodejně. Blok z tohoto důvodu nelze objednávat přes e-shop.

Dodavatel: Vydavatelství Univerzity Palackého

*Sleva 10 % při nákupu v kamenné prodejně pro studenty UP, zaměstnance UP a držitele Karty absolventa UP.

 

Katalogové číslo: 200021 Kategorie: , ,

O výrobci

Vydavatelství Univerzity Palackého publikuje široké spektrum titulů v tištěné i digitální podobě. Do jeho produkce patří monografie, učební texty, sborníky a odborné časopisy. Redakce vydavatelství provází knihu od předání rukopisu přes sazbu a jazykovou korekturu až po tisk a uvedení na trh. Součástí vydavatelství je také tiskárna, která je zaměřena na malonákladový barevný i černobílý tisk a související knihařské zpracování. V prodejně vydavatelství si mohou studenti i veřejnost vybrat z odborné literatury naší i cizojazyčné. 

www.vydavatelstvi.upol.cz

Mohlo by se Vám líbit…