UPoint je

  Přestože má univerzita v Olomouci několik desítek budov, přímo v centru města k vidění dlouho nebyla. To se změnilo v polovině dubna 2015, kdy bylo otevřeno informační centrum UPoint jakožto „výkladní skříň UP“ přímo na Horním náměstí.

  V historickém domě U Černého psa naleznete na dvou stech metrech čtverečních informace o Univerzitě Palackého, desítky univerzitních předmětů včetně autorské módní kolekce nebo knih, ale také výstavní prostor a klid na posezení u kávy.

  Vnitroobchod

  Potřebujete propagační předměty pro vaše pracoviště, chcete obléci své zaměstnance do barev UP nebo hledáte dárek s logem UP pro vaše významné hosty? Prostřednictvím vnitroobchodu si mohou jednotlivá univerzitní pracoviště objednat propagační předměty v souladu s jednotným vizuálním stylem Univerzity Palackého.

  Knihy

  Studenti, absolventi i zaměstnanci UP jsou autory mnoha zajímavých knih – od poezie přes prózu po populárně-naučné publikace. Ty nejzajímavější tituly najdete v našem malém knihkupectví. V UPointu nabízíme také poutavé knihy spjaté s Olomoucí a Univerzitou Palackého či ty z produkce Vydavatelství Univerzity Palackého.