Demo

Vítězové letní soutěže “Pohlednice z cest”

Léto je nenávratně pryč, nic nám ale nebrání si na něj alespoň zavzpomínat. Třeba prostřednictvím vítězných příspěvků do naší letní soutěže “Pohlednice z cest”! Děkujeme všem soutěžícím za jejich příspěvky a gratulujeme vítězům, kteří od nás získávají akademický diář 2018/2019 a voucher na nákup v UPointu. 

 


Milý UPointe,

zdravím z německých Alp, kde trávím své prázdniny se svým přítelem, rozeným Bavorákem tělem i duší. Dnes jsme si vyšli na túru do krásné alpské přírody zdolat vrchol Grünten. A když už jsem v tom Bavorsku, proč se necítit jak správná Bavorka? Posílám fotku v mém nově koupeném dirndlu s jednou milou obyvatelkou této louky a samozřejmě s mou taškou z UPointu, která mi dělá společnici na všech mých cestách.

S láskou,

Eliška Haasová

 

 

 


Můj milý obchůdku,

zasílám ti slunečný pozdrav z Kanárských ostrovů. Momentálně se nacházím na jedné z ikon ostrova Tenerife, na skalách zvaných Los Gigantes. Tihle obři jsou sopečného původu a nad mořem se tyčí až do výšky 800 metrů. Se svým majitelem Lukášem jsme sebrali odvahu a vydali se na výlet úzkou cestičkou, která vede nad srázem přibližně uprostřed masivu. Na fotografii jsme zachyceni právě ve chvíli, kdy odpočíváme a kocháme se tímto překrásným výhledem.

S pozdravem,

Tvůj plecháček a Lukáš

 

 


UPOL family zdraví svoji alma mater!

Cestujeme s půlročním upoláčkem (Born to be wise) a posíláme rodinné foto z Chlumce nad Cidlinou (zámek Karlova Koruna). 

P.S. Trička UP, bodyčko UP a méďa UP 🙂

Tomáš, Janka a Daneček