Vánoční inspirace pro dámy i pány

Do Štědrého dne zbývají už jen dva týdny, nenechávejte nákupy dárků na poslední chvíli! Abychom vám usnadnili přemýšlení, přípravili jsme pro letošní Vánoce velmi klasické, zato variabilní, balíčky, kterými můžete potěšit své ženské i mužské příbuzné, kamarády, kolegy… Pojďme se na ně podívat zblízka!

Balíček pro dámy

Zahrnuje nádhernou dárkovou krabičku, v jejíž ceně (95 Kč) jsou medové mýdlové hobliny k provonění koupele. Další obsah už je čistě na vás! Vybírat můžete mezi naším tradičním mýdlem s meduňkou, nebo voňavým vánočním speciálem s medem, ovesnými vločkami a skořicí. A protože fantazii se meze nekladou, přikoupit můžete i přírodní balzám na rty.

Možné varianty balíčku:

dárková krabička s hoblinami + 1 ks mýdla = 215 Kč (po slevě pro zaměstnance, absolventy a studenty UP 194 Kč)

dárková krabička s hoblinami + balzám na rty = 195 Kč (po slevě pro zaměstnance, absolventy a studenty UP 176 Kč)

dárková krabička s hoblinami + 1 ks mýdla + balzám na rty = 315 Kč (po slevě pro zaměstnance, absolventy a studenty UP 284 Kč)

Balíček pro pány

Zahrnuje krabičku na kravatu (65 Kč), přičem kravatu si opět můžete vybírat ze dvou druhů (oba za 420 Kč). V nabídce máme společenskou variantu širší kravaty s tkaným vzorem tvořeným z univerzitního znaku, nebo užší kravatu s jedním znakem. Dárkovou krabičku můžete doplnit ještě odznakem do klopy saka, který nabízíme ve všech fakultních barvách. Pro zájemce máme ještě i pár kusů limitovaných manžetových knoflíčků…

Možné varianty balíčku:

dárková krabička + kravata =  485 Kč (po slevě pro zaměstnance, absolventy a studenty UP 437 Kč)

dárková krabička + kravata + odznak =  565 Kč (po slevě pro zaměstnance, absolventy a studenty UP 509 Kč)

Oba balíčky si můžete sestavit a zakoupit u nás na prodejně na Horním náměstí 12. Otevřeno máme od pondělí do pátku od 9:00 do 18:00, využít můžete také mimořádné otevírací doby 10:00 – 14:00 během třetí adventní neděle 16. prosince. Těšíme se na vás!