Demo

Sdělte nám svůj příběh v instagramové soutěži!

Naše činnost je sice uzavřením kamenné prodejny utlumena, ne však úplně. Nedávno jsme si pro všechny instagramové fanoušky především z řad studentů připravili soutěž o univerzitní ponožky. Nyní se, opět na Instagramu, obracíme na všechny ty, kteří pomáhají svému okolí zvládat dnešní nelehkou situaci. Víme, že jich je hodně. A taky jsme přesvědčeni, že je jich hodně i mezi vámi – našimi studenty, absolventy a zaměstnanci. Ať už pomáháte organizovaně, nebo sami na vlastní pěst třeba hlídáte děti pracujícím, potřebným nosíte nákupy nebo denně po práci šijete roušky, jako třeba právě naše kolegyně na fotce. Vaše příběhy nás zajímají!

Sdělte nám je online a alespoň některé z nich odměníme. Máme tu pro vás jednu piknikovou deku a pro tři další naši zábavnou univerzitní hru CoUPle. Protože na volnost, odpočinek a čas strávený s našimi blízkými a přáteli se těšíme všichni… 💙

Jak na to?
1. Vyfoťte nám svůj příběh a krátce v příspěvku popište, co děláte.
2️. Fotku (či fotky) nasdílejte veřejně na svůj instagramový profil, abychom ji viděli. (Klasický příspěvek, NE do stories!)
3️. Označte UPoint (@upoint.upol) a přidejte hashtag #jsmeUP.
4️. Své soutěžní příspěvky můžete uveřejňovat do středy 15. 4. do půlnoci  do doby, než znovu v plné parádě otevřeme prodejnu, následující den pak přímo na Instagramu (a poté i zde) vyhlásíme vítěze.

Děkujeme, že pomáháte!