100 let spolu! Slavíme výročí republiky

Oslavy výročí republiky aneb 100 let spolu

Statutární město Olomouc ve spolupráci s Univerzitou Palackého, Vlastivědným muzeem a Českým rozhlasem Olomouc pro vás připravili třídenní Oslavy výročí republiky s podtitulem 100 let spolu. Od pátku 26. do neděle 28. října na vás v centru naší/vaší Olomouce čekají koncerty, divadelní představení, výstavy, soutěže, besedy a přednášky, workshopy, skvělá gastronomie a další interaktivní program pro malé i velké návštěvníky. Těšit se můžete na Pavla Dobeše, Josefa Zímu, Pavola Hamela, Pavlínu Filipovskou, Tomáše Kočka & Orchestr, Richarda Pogodu či New Street Band, ohňostroj i pietní akty, historickou techniku i videomapping a bohatý doprovodný program k tomu. Univerzita Palackého pro vás pak připravila celodenní program v sobotu 27. října na Horním náměstí!

V UPointu budeme mít mimořádně otevřeno v sobotu 27. i v neděli 28. října, oba dny v čase 10:00 – 17:00. Přijďte si k nám zdarma pro komiks 1918/1968 či trikolórovou stužku! V prodeji budeme mít speciální placky a plakáty s výročními motivy a k prohlédnutí výstavu fotografií Vojtěcha Dudy s názvem “Olomouc včera a dnes”.

Kompletní program oslav na webu: 100.olomouc.eu