Demo

Novinky skladem made in…. Czech Republic!

V UPointu si od začátku ceníme produktů vyrobených v České republice, a proto máme radost, že se nám tato rodina rozrostla o další dva členy!

Prvního z nich vítáme zpět po roční pauze – je jím kožená pánská peněženka s vyraženým znakem UP od pražského Brašnářství Tlustý. Peněženka nepatrně změnila vizuální stránku a technologii šití a je tak v ještě lepší formě! Stále ale platí, že je ušita ručně na meziválečných strojích ČS výroby a z prvotřídní hovězí kůže. Má tři kapsičky na karty, oddíl na bankovky, mincovník a dvě další kapsy na cokoli budete potřebovat. Příznivci bytelných kousků si určitě přijdou na své. Součástí balení je plátěný pytlíček, opět ruční výroby, a papírová krabička. Nabízíme dvě barevné varianty kůže – hnědou a černou. Přijďte se s ní seznámit k nám na prodejnu, nebo si ji nechte poslat zdarma poštou při nákupu na e-shopu.

Úplnou novinkou je naopak skleněné těžítko s českými granáty, které nám dodalo družstvo umělecké výroby z Turnova. Každý kousek je originál a je zabalen v tmavě modré papírové krabičce s logem univerzity na víčku. Součástí balení je také certifikát o původu výrobku. Těžítko můžete opět zakoupit na prodejně i našem e-shopu.