Načítám Akce

« All Akce

Den otevřených dveří UP

6.12. | 8:00 - 18:00

Od 8 do 18 hodin budeme mít pro zájemce připraveny informační brožury, praktické mapy a běžný i předvánoční sortiment. K dispozici bude také merch z oslav 30 let od sametové revoluce. Zájemci o studium na UP dostanou punč či kávu zdarma. Přítomný bude i umělecký spolek ChaosCompany, který zájemce zkrášlí přírodní hennou.

Kompletní program DOD najdete na webu studuj.upol.cz.

Den otevřených dveří Univerzity Palackého v Olomouci je tradiční aktivitou určenou těm, kdo se chtějí dozvědět více o možnostech studia na olomoucké univerzitě. Využijte příležitosti prohlédnout si místo svého budoucího studia na vlastní oči a zjistit si informace z první ruky. Univerzita Palackého se na den otevřených dveří vždy dlouhodobě připravuje a snaží se poskytnout návštěvníkům kompletní informační servis. K tomu slouží především informační bloky, které se konají na každé fakultě. Zde zástupci vedení fakult poskytují informace o podmínkách studia, náležitostech elektronické přihlášky a přijímacím řízení. Jsou samozřejmě připraveni zodpovídat i veškeré dotazy. Na každé fakultě bude možné získat také propagační a informační materiály. Kromě informačních bloků připravují některé fakulty také zajímavý doprovodný program.

Datum:
6.12.