Načítám Akce

• akce již proběhla.

Den otevřených dveří Univerzity Palackého v Olomouci

7.12. | 9:00 - 14:00

Přemýšlíte, kam zamířit po střední škole? Chcete si dodělat vysokou? Zajímá vás chod nejstarší univerzity na Moravě zevnitř? V pátek 7. prosince se otevřou od 9 do 14 hodin brány nejen většiny fakult Univerzity Palackého, ale také Knihovna UP, Správa kolejí a menz UP, Pevnost poznání nebo taky my, UPoint!

Dozvíte se o vše o nabízených studijních programech a možnostech studia, nakouknete “pod pokličku” dění na fakultách a dostanete se i do prostor běžně nepřístupných.  V nabídce máme více než 300 programů na 8 fakultách! To vše v jedinečném prostředí Olomouce – univerzitního města!

Těšit se můžete také na mobilní aplikaci pro uchazeče o studium nebo bezplatnou autobusovou linku, která vás bez starostí přepraví mezi fakultami! V našem obchodě a informačním centru UPoint na Horním náměstí na vás navíc bude čekat káva, čokoláda nebo punč ZDARMA!

Více informací na www.studuj.upol.cz

Datum: