Načítám Akce

• akce již proběhla.

Den otevřených dveří Univerzity Palackého v Olomouci

19.1. | 9:00 - 14:00

Přemýšlíte, kam zamířit po střední škole? Chcete si dodělat vysokou? Zajímá vás chod nejstarší univerzity na Moravě zevnitř? Pak v sobotu 19. ledna využijte Den otevřených dvěří Univerzity Palackého v Olomouci!

Den otevřených dveří Univerzity Palackého v Olomouci je tradiční aktivitou určenou těm, kdo se chtějí dozvědět více o možnostech studia na olomoucké univerzitě. Využijte příležitosti prohlédnout si místo svého budoucího studia na vlastní oči a zjistit si informace z první ruky. Univerzita Palackého se na den otevřených dveří vždy dlouhodobě připravuje a snaží se poskytnout návštěvníkům kompletní informační servis. K tomu slouží především informační bloky, které se konají na každé fakultě. Zde zástupci vedení fakult poskytují informace o podmínkách studia, náležitostech elektronické přihlášky a přijímacím řízení. Jsou samozřejmě připraveni zodpovídat i veškeré dotazy. Na každé fakultě bude možné získat také propagační a informační materiály. Kromě informačních bloků připravují některé fakulty také zajímavý doprovodný program.

Těšit se můžete také na mobilní aplikaci pro uchazeče o studium nebo bezplatnou autobusovou linku, která vás bez starostí přepraví mezi fakultami! V našem obchodě a informačním centru UPoint na Horním náměstí na vás navíc bude čekat káva, čokoláda nebo punč ZDARMA!

Více informací na www.studuj.upol.cz

Datum: