Akademický diář 2019/2020 v prodeji!

UPDATE: Vyprodáno!

Přesně dneškem začíná kalendárium a prodej letošní edice loni velmi úspěšného akademického motivačního diáře, který jsme letos zase o něco vylepšili. V čem je letos jiný?

• Je vyroben z recyklovaného papíru a recyklované lepenky,
  • vyslyšeli jsme volání po pevnějších deskách a gumičce na pevné zavření diáře,
  • restrukturalizovali jsme kalendárium – “chlívečkový” přehled všech měsíců najdete nově pohromadě,
  • přidali jsme více prostoru pro přehled zkoušek i rozvrhy v letním a zimním semestru,
  • doplnili jsme nové motivy na samolepky, které si navíc budete moci již brzy koupit také samostatně ve všech fakultních barvách,
  • letos jsme se vyřádili na citátech od Arnolda Schwarzeneggera, Muhammada Aliho nebo Waynea Gretzkyho, protože ti přeci dobře ví, jak důležitá je motivace!

Samozřejmostí akademického diáře je harmonogram akademického roku 2019/2020, návod k motivaci, kompletní znění Studijního a zkušebního řádu UP či prostor na poznámky, letos s malým překvapením.

Cena? Při všech inovacích jsme udrželi tu loňskou (150 Kč). Se studentským, zaměstnaneckým či absolventským průkazem příjemných 135 Kč.