První z řady magnetek je na světě!

Připravili jsme pro vás krásné magnetky, které se jistě stanou ozdobou nejedné lednice! První vlaštovkou, která k nám dorazila, je panorama Olomouce výtvarníka Aljo Berana, autora znaku Univerzity Palackého.

V sobotu uplyne 110 let od narození tohoto významného olomouckého malíře. Vlastivědné muzeum při této příležitosti připravilo ve spolupráci s Univerzitou Palackého výstavu nazvanou Z mého života, která uceleně představí autorovo dílo i jeho spojení s městem a univerzitou. Vernisáž výstavy se koná dnes v 17:00 a my si ji rozhodně nenecháme ujít! Magnetky budeme mít sebou, pokud tedy přijdete také, budete si moci panorama Olomouce zachycené štětcem Aljo Berana odnést domů na památku.

Připraveny máme další čtyři motivy, jejich podobu si ovšem ještě pár dní necháme pro sebe. Vězte, že se máte na co těšit!

Magnetky zakoupíte za 40 Kč v UPointu nebo na našem e-shopu.