Přijďte si do UPointu pro vánoční balíčky

Vánoce se nezadržitelně blíží a všichni chtějí potěšit své blízké hezkými dárky. V tom shonu se však často stane, že dojde inspirace. V UPointu jsme pro vás kromě spousty nových produktů připravili také několik zvýhodněných vánočních balíčků, se kterými ušetříte 15% z celkové ceny jednotlivých produktů a ještě je dostanete námi s lásko ručně zabalené. Pojďme si je představit!

Kosmetický balíček | 187 Kč

Obsahuje naše dvě voňavé novinky – mýdlo a balzám na rty. Tuto přírodní kosmetiku nám dodává absolventka UP Mgr. Michaela Vaněčková, PhD., která vše vyrábí přímo v Olomouci z kvalitních surovin.

Balíček Voala malý | 140 Kč

Obsahuje ručně šitý univerzitní blok Voala a bambusové pero. Vhodné pro všechny milovníky psaných poznámek a kvalitních papírenských potřeb.

Balíček Voala velký | 363 Kč

Obsahuje velký ručně šitý blok Voala, USB flash disk s mikro konektorem a pamětí 4Gb, stříbrnou UP propisku.

Kávový balíček | 195 Kč

Obsahuje smaltovaný hrnek EXAM DAY, 100g balení mleté kávy a papírovou tašku s mašlí zdarma. Vhodné pro ty, kteří si život bez kávy nedovedou představit!

Čajový balíček | 429 Kč

Náš největší balíček obsahuje bílý porcelánový UP hrnek, bylinnou čajovou směs a skleničku kvalitního medu od olomouckého včelaře Jana Kubeše. Jasná volba pro milovníky čaje! Vše v omašlené papírové tašce zdarma.

Všechny tyto balíčky můžete do vyprodání zásob zakoupit v kamenné prodejně UPointu. Nelze kombinovat se slevou 10% pro studenty, absolventy a zaměstnance UP.