Načítám Akce

Muzejní noc na Přírodovědecké fakultě

18.5. | 18:00 - 22:30

Prohlídka budovy Přírodovědecké fakulty UP | aktivity pro děti i dospělé

Olomoucká muzejní noc v pátek 18. května tradičně přináší možnost prohlédnout si po setmění desítky zajímavých míst v Olomouci a okolí. Nudit se nebudete ani na Přírodovědecké fakultě, kde je připraven zajímavý a bohatý program. Letos mezi 18:00 a 22.30 zveme dospělé i děti do matematické kavárny, kde si budou moci zahrát deskové hry či zvítězit nad kvízy a hlavolamy. V naší chemické laboratoři pak mohou nahlédnout do tajů chemie. Děti si budou moci z dostupných ingrediencí vyrobit sliz dle vlastních nápadů, zasoutěžit si v soutěži  Bonbón za prvek, kde si musí poradit s prvky periodické soustavy,  a na programu bude i zvuková a ohňová show. Návštěvníci budou mít k dispozici také střechu fakulty, ze které se mohou kochat pohledem na historické centrum města a okolí.

Místo konání: Přírodovědecká fakulta UP, tř. 17. listopadu

Datum: