Načítám Akce

Den otevřených dveří Univerzity Palackého

20.1. | 9:00 - 14:00

Navigace pro Akce

Den otevřených dveří Univerzity Palackého v Olomouci je tradiční aktivitou určenou těm, kdo se chtějí dozvědět více o možnostech studia na olomoucké univerzitě. Využijte příležitosti prohlédnout si místo svého budoucího studia na vlastní oči a zjistit si informace z první ruky. Univerzita Palackého se na den otevřených dveří vždy dlouhodobě připravuje a snaží se poskytnout návštěvníkům kompletní informační servis. K tomu slouží především informační bloky, které se konají na každé fakultě. Zde zástupci vedení fakult poskytují informace o podmínkách studia, náležitostech elektronické přihlášky a přijímacím řízení. Jsou samozřejmě připraveni zodpovídat i veškeré dotazy. Na každé fakultě bude možné získat také propagační a informační materiály. Kromě informačních bloků připravují některé fakulty také zajímavý doprovodný program.

V UPointu budeme mít při této příležitosti také OTEVŘENO! Všichni naši zákazníci obdrží slevu 10% na zboží a v případě zájmu také horkou čokoládu zcela ZDARMA.

Datum:
20.1.