Program při Absolventském setkání

Vážení a milí účastníci Absolventského setkání,

v průběhu obou dnů budeme sloužit jako jedno z míst, kde se můžete na setkání zaregistrovat, a proto budeme mít otevřeno mimořádně od 9 do 24 hodin.

Připravili jsme pro vás (kromě registračních materiálů a širokého sortimentu propagačních předmětů) také doprovodný program, který – jak pevně věříme – vás zaujme a přispěje k vaší pohodě při této jedinečné události.

Srdečně zveme a těšíme na vás!

Pátek 9. září 2016

10 hodin – Komentovaná prohlídka probíhající výstavy Kouzlo starých map – Prof.  RNDr. Vít Voženílek, CSc. představí vystavené exponáty a problematiku kartografie a geoinformatiky.

11:30 hodin – Přednáška k probíhající výstavě Aljo Beran pro Univerzitu Palackého v Olomouci – Doc. PhDr. Věra Beranová, CSc. představí uměleckou tvorbu Aljo Berana s důrazem na jeho spoluúčast při poválečné obnově UP.

13 hodin – Komentovaná prohlídka probíhající výstavy Kouzlo starých map – Prof.  RNDr. Vít Voženílek, CSc. představí vystavené exponáty a problematiku kartografie a geoinformatiky.

15 hodin – Křest nového stolního kalendáře UP na rok 2017 s fotografiemi Jindřicha Štreita za osobní účasti autora spojený se zahájením prodeje kalendáře a autogramiádou.

Sobota 10. září 2016

10 hodin – Komentovaná prohlídka probíhající výstavy Kouzlo starých mapRNDr. Alena Vondráková, PhD. představí vystavené exponáty a problematiku kartografie a geoinformatiky.

11:30 hodin – Přednáška k probíhající výstavě Aljo Beran pro Univerzitu Palackého v Olomouci – Doc. PhDr. Věra Beranová, CSc. představí uměleckou tvorbu Aljo Berana s důrazem na jeho spoluúčast při poválečné obnově UP.

13 hodin – Komentovaná prohlídka probíhající výstavy Kouzlo starých mapRNDr. Alena Vondráková, PhD. představí vystavené exponáty a problematiku kartografie a geoinformatiky.

Absolventské setkání 2016