Dnes opět na UPunč – prodáváme pro MŠ pro sluchově postižené děti

Naše čtvrté adventní UPunčování – tentokrát ve spolupráci s Pevností poznání pro Mateřskou školu pro sluchově postižené děti v Olomouci.

Čeká vás punč, znakované koledování a několik hravých aktivit:

• Mimozemšťani: Logická hra, která dává lidské představivosti opravdu zabrat, jelikož se skládá ze 12 nepravidelných tvarů připomínajících vesmírné příšerky. Přijďte se pobavit a zároveň si otestovat svůj intelekt.
  • Zábavné pokusy: Chcete s námi objevovat fyziku ukrytou pod pokličkou? Pevnost poznání si pro Vás připravila experimenty přímo z kuchyně. Dokážete v dlani rozmáčknout vejce? Zkoušeli jste se někdy napít dvěma brčky? Ať už jste odpověděli ano nebo ne, navštivte nás ve stánku a vyzkoušejte si, co se stane, pokud vložíte alobal či vajíčko do mikrovlnky nebo objevte tajemství ne-Newtonské kapaliny.
  • Laserová harfaExponát z expozice Světlo a tma Pevnosti poznání. Můžeme pomocí světla zahrát píseň.

Opět spoléháme na vaši vstřícnou štědrost a velkou žízeň a těšíme se na vás!

PS: Další termíny UPunčování jsou 13.12., 22.12. a 23.12. (od 10:00 do 16:00 hod.)

UPoint_punc_ms-sluchove-postizeni_web UPoint_punc_web