Dílna pro děti i dospělé

Starší sourozenci, rodiče a prarodiče,
dopřejte si dvě hodiny nerušeného nakupování či punčování!

Připravili jsme pro vaše děti pestrý program – ode dneška každý všední den až do úterý 22.12. od 15:00 do 17:00 hod. pod taktovkou zkušených animátorů z Pevnosti poznání

– Obrovský dřevěný hlavolam „Ježek v kleci“.
– Matematické kvízy a posílání tajných vzkazů pomocí hexaflexagonu, který si samy vytvoříte.
– Hra s pěnovými hlavolámky, které rozvíjejí prostorové myšlení, zlepšují koncentraci a snižují stres.
– Výroba 3D přání technikou „pop up book“. Není to nic těžkého – stačí mít šikovné ruce a vánoční náladu. (Pozor – pouze 6.12, 15.12, 16.12. a 22.12.)
– Skládání hory Říp – přijďte si poskládat legendární horu a využijte své znalosti práce s mapou.
– Virtuální voda – přijďte si otestovat váš odhad, kolik vody je potřeba například na výrobu kávy, kila hovězího masa nebo litrové láhve vody, a zakreslete do mapy vodní tok.
– Výroba chrostíků – vytvořte si svou originální schránku chrostíka.

Samozřejmě všechny aktivity si mohou vyzkoušet i dospělí.

Bezplatně.