Den otevřených dveří už tuto sobotu!

V sobotu 21. ledna 2017 se v rámci Dne otevřených dveří UP dokořán otevřou brány všech osmi fakult i dalších univerzitních zařízení. Ani my nebudeme výjimkou, mimořádně tady pro vás budeme od 9:00 do 14:00. Zastavte se v UPointu a nahlédněte spolu s námi pod pokličku života v univerzitním městě!

Den otevřených dveří Univerzity Palackého v Olomouci je tradiční aktivitou určenou těm, kdo se chtějí dozvědět více o možnostech studia na olomoucké univerzitě. Využijte příležitosti prohlédnout si místo svého budoucího studia na vlastní oči a zjistit si informace z první ruky. Univerzita Palackého se na den otevřených dveří vždy dlouhodobě připravuje a snaží se poskytnout návštěvníkům kompletní informační servis. K tomu slouží především informační bloky, které se konají na každé fakultě. Zde zástupci vedení fakult poskytují informace o podmínkách studia, náležitostech elektronické přihlášky a přijímacím řízení. Jsou samozřejmě připraveni zodpovídat i veškeré dotazy. Na každé fakultě bude možné získat také propagační a informační materiály. Kromě informačních bloků připravují některé fakulty také zajímavý doprovodný program.